Kontakta Macpatric 08 - 650 15 00 (Vardagar 9-17)
Kassa 0

Kontakt

Butiken är öppen vardagar kl. 09.00 till 17.00. Webbshoppen är alltid öppen naturligtvis.

Växelnummer: 08-650 15 00

Beställningar på web: shop@macpatric.se 

När du funderar på tillbehör och produktfrågor på webbsidan. 

Mail till Service och verkstad mac@macpatric.se

Frågor inför inlämning till verkstad eller angående inlämnad produkt.

Företagsförsäljning

Richard Sundqvist - Företagsförsäljning av Apples hårdvara och tillbehör
E-post richard@macpatric.se
Telefon 070-750 09 19

Teknik & Service

William Andersson
E-post william@macpatric.se
Telefon 073-714 99 96

Rasmus Åsebring Salinas
E-post rasmus@macpatric.se
Telefon 076-677 12 21

Leo Nyman (Arbetstid kl 11.00 till 19.00)
E-post leo@macpatric.se
Telefon 073-806 64 67

Janne Lindström
E-post janne@macpatric.se

Konsult

Kalle Axelman
E-post 
kalle@macpatric.se
Telefon 
079-098 09 20

Odd Hallberg
E-post 
patric@macpatric.se
Telefon 
073-313 00 88

Logistik & Webborder

Daniel Hedlund
E-post daniel@macpatric.com

Adress
Karlsviksgatan 19
112 41 Stockholm

 

Kontaktformulär

Sale

Unavailable

Sold Out